Update your browser to use the site
«Агропродукт, ЛТД» - багатогалузеве підприємство-холдинг
Про компанію Агропродукт
Про компанію

«Агропродукт, ЛТД» - багатогалузеве підприємство-холдинг, великий виробник продукції рослинництва і тваринництва у Херсонській області.

На 14,5 тисячах гектарів оброблюваної землі підприємство вирощує традиційні для півдня України культури- зернові (пшеницю, ячмінь, кукурудзу) і олійні (соняшник, сою, рапс). Більше 70% зрошуваних площ забезпечують стабільно високі врожаї навіть у несприятливі роки.

Переглянути відео
Детальніше
Тваринництво
Сучасний молочно-товарний комплекс, оснащенний технікою від передових виробників. Найефективніші технології годівлі, утримання та доїння ВРХ.
Переглянути відео
Детальніше
Рослинництво
На родючій землі компанії "Агропродукт, Лтд" ростуть пшениця, ячмінь, кукурудза, соя, рапс і соняшник. Показник продуктивності культур - 55 000 тонн на рік.
Переглянути відео
Детальніше
Садівництво
Ми розробили та активно впроваджуємо у життя перспективний проект висадження масштабного саду волоських горіхів.
Переглянути відео
Детальніше
Насінництво
Товариство з обмеженою відповідальністю "Агропродукт, Лтд" - єдине приватне підприємство у Херсонській області, що вирощує елітне насіння.
Переглянути відео
Детальніше
Енергетика
Енергонезалежність та енергоефективність - приорітетні напрямки нашої компанії. У 2018 році ми збудували найбільшу в Україні дахову фотоелектростацію потужністю 2 Мв.
Переглянути відео
Детальніше
Логістика
Ми маємо власний автопарк сучасних автомобілів та надаємо логістичні послуги за трьома напрямками: перевезення молочної сировини, перевезення зернових культур, перевезення інших вантажів.
Обратная связь

×