Update your browser to use the site
«Агропродукт, ЛТД» - багатогалузеве підприємство-холдинг
Про компанію Агропродукт
Про компанію

«Агропродукт, ЛТД» - багатогалузеве підприємство-холдинг, великий виробник продукції рослинництва і тваринництва у Херсонській області.

На 14,5 тисячах гектарів оброблюваної землі підприємство вирощує традиційні для півдня України культури- зернові (пшеницю, ячмінь, кукурудзу) і олійні (соняшник, сою, рапс). Більше 70% зрошуваних площ забезпечують стабільно високі врожаї навіть у несприятливі роки.

Переглянути відео
Детальніше
Тваринництво
Сучасний молочно-товарний комплекс, оснащенний технікою від передових виробників. Найефективніші технології годівлі, утримання та доїння ВРХ.
Переглянути відео
Детальніше
Рослинництво
Компанія "Агропродукт, Лтд" вирощує пшеницю, ячмінь, кукурудзу, сою, рапс та соняшник на родючих землях Херсонської області. Валовий збір продукції становить більш ніж 40 000 тон на рік.
Переглянути відео
Детальніше
Садівництво
Ми розробили та активно впроваджуємо у життя перспективний проект висадження масштабного саду волоських горіхів.
Переглянути відео
Детальніше
Насінництво
Товариство з обмеженою відповідальністю "Агропродукт, Лтд" - єдине приватне підприємство у Херсонській області, що вирощує елітне насіння.
Переглянути відео
Детальніше
Енергетика
Енергонезалежність та енергоефективність - приорітетні напрямки нашої компанії. У 2018 році ми збудували найбільшу в Україні дахову фотоелектростацію потужністю 2 Мв.
Переглянути відео
Детальніше
Логістика
Ми маємо власний автопарк сучасних автомобілів та надаємо логістичні послуги за трьома напрямками: перевезення молочної сировини, перевезення зернових культур, перевезення інших вантажів.
Обратная связь

×