Update your browser to use the site

25% компенсації отримають аграрії, які розвивають зрошення

13.10.2021

Агровиробники, які встановили або модернізували системи зрошення у своїх господарствах, отримають 25% компенсації.

Таке рішення прийнято 11 жовтня 2021 року на позачерговому засіданні Кабінету Міністрів України – члени Уряду затвердили порядок надання державної підтримки товаровиробникам, які використовують меліоровані землі, повідомляється на сайті Кабміну.

Цього року безповоротна дотація для аграріїв за відповідною програмою складе 50 млн грн.

Модернізація системи зрошення земель у південних регіонах України дозволить збільшити врожайність щонайменше удвічі, що сприятиме зростанню ВВП та створенню нових робочих місць.

«Меліорація земель — один із ключових елементів підвищення врожайності до рівня передових держав, а це означає збільшення експортної виручки, збільшення кількості робочих місць та реінвестицій в економіку. Саме тому Уряд ухвалив рішення виділити кошти українським фермерам, які впроваджують у себе технології зрошення. Це інвестиції в підвищення продуктивності економіки та майбутнє країни», — відзначив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

За словами очільника Уряду, перед Міністерством аграрної політики стоїть завдання розпочати пілотні проекти у сфері меліорації земель на основі державно-приватного партнерства.

Вернуться
Обратная связь

×