Update your browser to use the site

Аграрії Херсонщини отримали держпідтримку за 13 напрямами

30.11.2021

Сільгоспвиробники Херсонської області скористалися державною підтримкою за 13 напрямами і фактично отримали з державного бюджету 149,7 мільйона гривень.

Таку інформацію подає Департамент розвитку сільського господарства та зрошення Херсонської ОДА станом на 29 листопада 2021 року.

Зокрема, тваринники області отримали 10,6 мільйона гривень допомоги за чотирма напрямами, а саме:

– дотація за утримання кіз та овець виплачена 9 суб’єктам господарювання на суму 4,309 мільйона гривень за утримання 155 голів кізочок та козематок та 5006 голів ярок та вівцематок;

– дотацією за наявні бджолосім’ї скористалися 1174 фізичних та 3 юридичних особи, яким виплачено 5,126 мільйона гривень за наявні 46896 бджолосімей;

– дотацію у сумі 668,5 тисячі гривень за приріст поголів’я корів власного відтворення отримали 2 підприємства області;

– дотацію за утримання корів усіх напрямів продуктивності отримали 5 фермерських господарств за утримання 99 голів корів на загальну суму 495 тисяч гривень.

За напрямом часткової компенсації (25%) вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва відшкодовано 46,7 мільйона гривень за придбану агропідприємствами сільгосптехніку.

Також залучено майже 41 мільйон гривень на фінансову підтримку заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів через механізм відшкодування відсоткової ставки комерційних банків. Наразі такою підтримкою скористалися понад 170 сільськогосподарських підприємств області.

Відповідно до державної програми фінансової підтримки розвитку садівництва, виноградарства і хмелярства, 10 господарств області отримали фінансування на загальну суму 48,5 мільйона гривень.

Зокрема за придбання садивного матеріалу, проведення робіт та придбання матеріалів для спорудження шпалер і встановлення систем краплинного зрошення, закупівлю техніки, механізмів та обладнання для проведення робіт у виноградарстві та садівництві – 19,9 мільйона гривень, на будівництво та реконструкцію холодильників, цехів переробки, придбання автоматизованих ліній – 28,6 мільйона гривень.

11 фермерських господарств Хепрсонщини отримали кредити через Укрдержфонд терміном до 5 років в обсязі до 500 тисяч гривень на одне господарство. Загальна сума наданих кредитів – 2,605 мільйона гривень.

Окрім того, 1 суб’єкту господарювання нараховано 300 тисяч гривень за напрямом державної підтримки виробників гречки.

Нарахування та виплата державної допомоги за затвердженими Урядом напрямами підтримки агропромислового комплексу триває.

 

Вернуться
Обратная связь

×