Update your browser to use the site

Аграрії Херсонщини отримали понад 23 млн гривень компенсації за придбання вітчизняної техніки

15.09.2021

Триває реалізація державної програми «Фінансова підтримка сільгоспвиробників» за напрямом часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва.
Виплати проводяться відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 1 березня 2017 року № 130.

Так, з початку року сільгоспвиробники Херсонщини отримали фінансову підтримку на суму 23,3 млн гривень.
Йдеться про аграріїв, які закупили відчизняну техніку у період з грудня 2020 року по липень 2021 року та подали заявки до уповноважених банків на отримання компенсації, повідомляється на фейсбук-сторінці Департаменту сільського господарства та зрошення Херсонської ОДА.

Департамент нагадує, що сільгоспвиробники мають право на часткову компенсацію 25% вартості (без урахування ПДВ) техніки та обладнання, що на момент оплати через уповноважений банк були включені до переліку вітчизняної техніки та обладнання для агропромислового комплексу, вартість яких частково компенсується за рахунок бюджетних коштів.
Перелік розміщений на офіційному веб-сайті Мінекономіки.

Детальніше з умовами державної підтримки аграрії можуть ознайомитися на сайті Мінагрополітики за посиланням: https://minagro.gov.ua/ua/pidtrimka/kompensaciya-sg-tehniki або в Департаменті розвитку сільського господарства та зрошення облдержадміністрації за телефонами: (0552) 42-27-67, 42-27-39.

Вернуться
Обратная связь

×