Update your browser to use the site

Аграрному МСБ Херсонщини пропонують продавати на популярному маркетплейсі

24.11.2021

До високого сезону Укрпошта та популярна платформа eBay запустили спільну кампанію на підтримку українського малого та середнього бізнесу (МСБ).

Усі підприємці, які зареєструються на платформі з 25 жовтня і до кінця року, матимуть спеціальні умови.

А саме: для нових бізнес-клієнтів комісія за магазин на eBay протягом перших трьох місяців складатиме 0%. Також вони отримають підвищені ліміти на виставлені для продажу товари, доступ до навчального курсу і супровід персонального менеджера, який допоможе налаштувати магазин і запустити промо товарів.

Деякі клієнти також зможуть отримати додатково до 200 безкоштовних оголошень та спеціальну підтримку від команди eBay.

Про це інформує Департамент розвитку сільського господарства та зрошення ХерсонськоїОДА.

Щоб скористатися цією спеціальною пропозицією від Укрпошти та eBay, експортерам достатньо перейти за посиланням та заповнити форму https://export.ebay.com/ua/ukraine_post/ .

Деталі спільної акції можна дізнатись з відео на Youtube каналі Укрпошти https://youtu.be/GtJ65q1g9go.

«Зараз понад 11 тисяч українських підприємців продають на eBay – за минулий рік приріст склав 14%. Маркетплейс дає їм можливість продавати товари понад 159 мільйонам покупців з усього світу, в тому числі з США, Німеччини, Сполученого королівства, та забезпечувати безперервність бізнесу за будь-яких обставин.

Ми спостерігаємо великий потенціал українського ринку і, зі свого боку, постійно розширюємо пропозиції eBay для місцевих представників малого та середнього бізнесу. З травня 2021 року eBay запустив платіжний сервіс для українських продавців, що забезпечує підприємцям більш зручний спосіб ведення бізнесу на платформі. Тепер ми раді розпочати співпрацю з Укрпоштою, метою якої є надання українським підприємцям унікальних переваг та підтримки», – заявила Jenny Hui, генеральний менеджер eBay Гонг-Конг, Тайвань та на глобальних ринках, що розвиваються.

У 2022 році Укрпошта посилить інтеграцію з маркетплейсом, щоб зробити оформлення всіх видів відправлень через сервіси Укрпошти більш зручними для клієнтів.

Довідка:

eBay Inc. (Nasdaq: EBAY) є лідером світової торгівлі, що об’єднує мільйони покупців і продавців на більш ніж 190 ринках по всьому світу. У 2020 році eBay згенерував валовий обсяг проданих товарів на суму понад 85 мільярдів доларів.

 

Вернуться
Обратная связь

×