Update your browser to use the site

«AgroЕxpо-2021»: Аграріїв Херсонщини запрошують на масштабну виставку з польовою демонстрацією техніки

21.09.2021

Останні новинки вітчизняної та зарубіжної сільгосптехніки, обладнання для агропромислового комплексу, засоби захисту рослин, посівні матеріали, а також племінні породи тварин та птиці.

Увесь цей спектр буде представлений на Міжнародній Агропромисловій виставці з польовою демонстрацією техніки та технологій «AgroЕxpо-2021», що відбудеться з 29 вересня по 2 жовтня 2021 року у Кропивницькому.

Про це повідомляє Департамент сільського господарства та зрошення Херсонської облдержадміністрації і запрошує агровиробників області відвідати цей захід.

Виставка розгорнеться на площі 125 000 квадратних метрів, це наймасштабніша агропромислова виставка в Україні, яка входить в ТОП-10 найбільших аграрних виставок Європи.

Тематично виставка «АгроЕкспо-2021» охоплюватиме такі напрямки:
• рослинництво: машини і технології, насіння та засоби захисту рослин;
• тваринництво: племінні тварини, обладнання ферм, корми та ветеринарія;
• переробка і зберігання сільськогосподарської продукції;
• транспорт і спецтехніка для сільського господарства;
• будівництво промислових і цивільних об’єктів в сільському господарстві;
• енергозбереження та альтернативні джерела енергії в сільському господарстві;
• екологія: утилізація та переробка відходів сільськогосподарського виробництва;
• присадибне господарство;
• лісове господарство.

На виставці експонується широка номенклатура продукції відомих світових брендів машинобудування, таких як John Deere, Class, New Holland, Lemken, Fendt, Vaderstan, Pottiger, Horsch, Kuhn, JCB, Amazone, MaterMacc, Гомсельмфш, а також продукція, товари та послуги понад 500 провідних виробників України.

Найновітніші зразки сільгосптехніки світових та вітчизняних брендів на AGROEXPO можна побачити не лише на статичних експозиціях, а й безпосередньо в роботі у полі. Кожного дня на спеціалізованому полігоні у 70 000 «квадратів» працюватиме техніка, демонструючи весь технологічний процес: від обробки грунту та висіву до збирання врожаю. У роботі себе покажуть дискові борони, сівалки, плуги, культиватори, обприскувачі, розкидачі добрив та багато інших.

Традиційно у рамках «AgroЕxpо» проходитиме «Покровський ярмарок» -відвідувачі матимуть можливість ознайомитися з унікальними експозиціями громад Кіровоградщини, відвідати ярмарок-розпродаж сільськогосподарської продукції та товарів декоративно-ужиткового мистецтва майстрів з усіх куточків України.

У 2020 році виставку офіційно відвідали близько 450 компаній експонентів та 500 учасників «Покровського ярмарку».

З метою недопущення поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, виставка «AgroЕxpо» буде проходити з дотриманням відповідних протиепідемічних заходів.

Більш детальна інформація про виставку «AgroЕxpо-2021» розміщена на вебсайті: www.ukragroexpo.com.

 

Вернуться
Обратная связь

×