Update your browser to use the site

Агрокомпанія «Агропродукт, ЛТД» провела захоплюючий тімбілдінг для співробітників

17.09.2021

Не лише про виробничі результати, а й про настрій працівників турбуються у компанії ТОВ «Агропродукт, ЛТД».
Адже досягти високих результів у роботі набагато легше, коли спільну справу робить справжня команда – професійна і згуртована, переконаний директор компанії Володимир Хвостов, тому піклується не лише про організацію робочого процесу, а й про досуг його учасників.

Днями керівник компанії влаштував для колективу змагання зі стрільби. Виявилося, що у «Агропродукт, ЛТД» працюють не лише гарні фахівці, а й влучні стрільці. Змагання практично перетворилися на свято, адже пройшли в дружній та драйвовій атмосфері, кожен отримав безліч позитивних емоцій.

«Ми не тільки дбаємо за гарні врожаї та високі добові надої молока, але й про фізичну форму кожного нашого працівника. Днями ми провели змагання зі стрільби «Expert Tactical» між співробітниками центрального офісу. Кожен учасник ознайомився з кодексом стрільця та показав гідні результати, за що отримав Диплом учасника та кращого стрілка.

Серед чоловіків в особистій першості переміг керівник підприємства Володимир Хвостов, друге місце у його заступника Валентина Чечетова, третім став системний адміністратор Максим Гопкало.

Серед жінок перше місце виборола логіст Влада Григор’єва, на другому – начальник юридичної служби Ірина Літновська, третя – Наталія Грагер.

Бажаємо всім перемог у наступних змаганнях!», – йдеться на сторінці “Агропродукт, ЛТД” у фейсбук.

Як наголосив Володимир Хвостов, вітаючи переможців, ці змагання засвідчили сильнішого, а хто виграє наступного разу – покаже час, адже вже планується проведення ще одного кубку зі стрільби.

 

Вернуться
Обратная связь

×