Update your browser to use the site

Агровиробників Херсонщини запрошують на українсько-турецький бізнес-форум

08.09.2021

У Херсоні відбудеться бізнес-форум «Україна-Туреччина: торгово-ділове партнерство без кордонів».

Основний вектор бізнес-форуму – обговорення перспектив інтенсифікації та зміцнення двосторонніх українсько-турецьких економічних відносин у галузі сільського господарства та харчової промисловості.

Під час пленарної частини форуму будуть висвітлені найбільш перспективні та пріоритетні напрями українсько-турецького економічного співробітництва. Окрім того заплановані секції запитання-відповіді – компанії зможуть провести переговори у форматі В2В щодо укладання прямих договорів постачання агропродукції між виробниками та прямими агропереробниками Республіки Туреччини, збільшення обсягу перевалки продукції (імпорту та експорту) морських та річкових терміналів Херсонщини, налагодження співпраці українських та турецьких переробників агропродукції для залучення інвестицій в агросектор України.

Захід організовано у співпраці з TŰRLIYEMBIR (Асоціація виробників Республіки Туреччини) та ТОВВ (Союз палат і товарних бірж Республіки Туреччини), повідомляє на своїй фейсбук-сторінці Департамент розвитку сільського господарства та зрошення Херсонської облдержадміністрації й запрошує до участі у форумі агровиробників.

Бізнес-форум пройде 10 вересня 2021 року на території Херсонського морського торговельного порту.
Контактна особа: Олександр Гончар – керівник ТОВ «Агропродукт-Херсон» тел.+38 066 271 44 22, [email protected]

Вернуться
Обратная связь

×