Update your browser to use the site

Актуальні рішення прийняті на позачерговій сесії Херсонської облради

13.10.2021

Сьогодні, 13 жовтня, відбулася VІІІ позачергова сесія Херсонської обласної ради.

Необхідність її проведення продиктована гострою ситуацією, що склалася з початком опалювального сезону у комунальних закладах і установах, а також значним ускладненням епідемічної ситуації.

Тож, депутати внесли зміни до обласного бюджету. Зокрема, своїм рішенням на 18,4 млн грн збільшити видатки на оплату комунальних послуг закладам, що фінансуються з обласного бюджету.

Також до обласного бюджету прийняли трансферт з державного у сумі 24,6 млн грн на забезпечення централізованою подачею кисню ліжкового фонду закладів охорони здоров’я.

Важливі рішення, прийняті на сьогоднішньому засіданні, окреслив депутат обласної ради Володимир Хвостов.

«На порядку денному – чотири питання.
Як завжди, виділяю основне:
Проголосували за зміни до бюджету задля недопущення підвищення тарифів для населення. Ця тема найбільше хвилює наших людей і вони чекають захисту від нас.
Неприпустимо в час пандемії та падіння рівня доходів піднімати ціну на теплопостачання для населення. Переконаний, що нас почують, адже знаю, що схожі звернення підготували колеги з інших областей. Відповідне звернення від нашого депутатського корпусу також буде направлено до Президента України, Верховної Ради, Кабінету Міністрів.
Наступне. 37 з 38 голосів «ЗА» передачу кисневих концентраторів для закладів охорони здоров´я Херсонщини.
Йдеться про 46 штук медичного обладнання загальною вартістю 1,7 млн грн, яке запропоновано передати зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області до комунальної власності. Вважаю це досить доцільним рішенням в умовах розповсюдження СOVID-19.
Сесія видалася продуктивною та виваженою. Розвиваємо Херсонщину разом!», – написав Володимир Хвостов на власній сторінці у фейсбук.

Вернуться
Обратная связь

×