Update your browser to use the site

АВМ обрала раду директорів, до якої увійшли й виробники молока з Херсонщини

15.02.2022

Як ми вже повідомляли, наприкінці січня цього року відбулися збори учасників Асоціації виробників молока.

Для більш ефективної роботи асоціації, забезпечення підтримки господарств – її учасників рішенням загальних зборів обрали Раду директорів.

Головні функції Ради директорів: експертна і контролююча – формування та коригування планів діяльності, законодавчих ініціатив АВМ у період між загальними зборами, а також представницька – представництво інтересів, позиції господарств на круглих столах, робочих зустрічах з партнерами, органами влади.

Увійшли до Ради директорів АВМ і представники Херсонщини – керівник ТОВ «Торговий дом «Долинское» Володимир Хвостов та директор СТОВ “Дніпро”  Андрій Пастушенко.

«Учасники АВМ під час загальних зборів затвердили об’ємне коло завдань та пріоритетних законодавчих ініціатив, у розробці та просуванні яких має взяти участь асоціація. Тому активна позиція і досвід учасників АВМ, які стали членами Ради, а також готовність керівників та спеціалістів інших провідних молочних господарств, відчутно посилить зокрема законодавчий напрямок роботи асоціації», – зазначила генеральна директорка АВМ Ганна Лавренюк.

 

Джерело: АВМ

Вернуться
Обратная связь

×