Update your browser to use the site

Без фальсифікатів – молочна продукція в Україні стане більш безпечною

01.10.2021

Держпродспоживслужба та Спілка молочних підприємств України підписали меморандум про співпрацю щодо виявлення непридатної та небезпечної, а також фальсифікованої молочної продукції.

Про це повідомляється на сайті Держпродспоживслужби України.

Мета меморандуму – розвиток молочної галузі України, сприяння та забезпечення виробництва і обігу якісних та безпечних молочних продуктів, боротьба з невідповідністю продукції нормативним документам чинного законодавства України, а також підвищення конкурентоспроможності вітчизняних молочних продуктів на внутрішньому і зовнішньому ринках.

Окремим напрямком роботи буде розробка пропозицій щодо вдосконалення законодавчих актів, актів Кабінету Міністрів України, нормативно-правових актів міністерств у складі постійних або тимчасових робочих груп, а також розробка пропозицій щодо приведення законодавства у сфері виробництва, переробки, реалізації, експорту та імпорту молока, молочної сировини та молочних продуктів у відповідність до вимог директив Європейського Союзу

З початку року фахівці Держпродспоживслужби зафіксували 198 порушень, пов’язаних з обігом фальсифікованого масла. Припинено обіг 556 кг продукту та вилучено 2,4 тонни масла.

 

Вернуться
Обратная связь

×