Update your browser to use the site

Це наша спільна перемога – Володимир Хвостов про прийняття законопроєкту про ОВК

18.02.2022

Сьогодні, 17 лютого 2022 року, для агросектору Херсонщини – видатний день, адже вкрай необхідне для нашого південного регіону зрошення отримало значний шанс на відновлення і розбудову.

Сьогодні Верховна Рада України 279 голосами прийняла у другому читанні законопроєкт 5202-д «Про організації водокористувачів та гідротехнічну меліорацію земель».

Це один з надважливих законів, на який протягом останніх років чекали не лише сільгоспвиробники півдня, а й вся аграрна спільнота, бо за останні 30 років кліматичні зміни приблизно на 200 км зрушили зону посухи на північ країни.

Не приховує емоцій і один із розробників законопроєкту – депутат Херсонської облради, голова правління ГС «Асоціація водокористувачів України», керівник ТОВ «Агропродукт ЛТД» Володимир Хвостов.

«Ми це зробили!!! Рік плідної праці, тисячі правок, залучення експертів, юристів та міжнародних партнерів, підтримка влади всіх рівнів.

І надважливий аграрний законопроєкт 5202-д ПРИЙНЯТО! Це наша спільна перемога!!!

Дякую кожному, хто не втрачав надію, хто відстоював законопроєкт і хто сьогодні сказав: «так», ОВК бути!

Велика вдячність за незмінну позицію та підтримку аграріїв Президенту України Володимиру Зеленському, Міністру аграрної політики та продовольства України Роману Лещенку, його першому заступнику Тарасу Висоцькому, народним депутатам Миколі Сольському, Давиду Арахамії, Сергію Козирю, Павлу Павлішу, Володимиру Іванову, керівництву області Геннадію Лагуті, Олександру Самойленку, , депутатському корпусу Херсонської облради, Всеукраїнській Аграрній Раді, Андрію Дикуну, Михайлу Соколову, керівництву Державного водного агентства водних ресурсів, партії Слуга Народу. Херсонщина, представникам Програми USAID аграрного і сільського розвитку – АГРО та учасникам ГС «Асоціація водокористувачів України»!

Ми продемонстрували єдність у прийнятті важливих рішень! Ми відстояли свою позицію! Нас почули, нам довіряють, у нас бачать повноправних партнерів на шляху до відновлення зрошення!

Роботи буде більше в рази, адже попереду найголовніше – процес реалізації та повноцінний запуск реформи зрошення! Але це нові можливості!», – прокоментував сьогоднішнє рішення парламенту Володимир Хвостов у фейсбуці.

Вернуться
Обратная связь

×