Update your browser to use the site

Чому на херсонських ринках сало дорожче за м’ясо

22.11.2021

Нині на ринках Херсона свинину можна знайти по 100-130 гривень за кілограм, а от якісне сало «стартує» від 120 гривень і закінчується аж на 170!

А все через зменшення пропозиції популярного серед українців продукту. Як пояснюють підприємці, для отримання сала свиню треба відгодовувати довше, а це витрати. От і відправляють тварин на забій ще до того, як сало «наросло».

Той факт, що відгодівля свиней перестала цікавити власників індивідуальних господарств, засвідчує як офіційна статистика, так і самі тваринники.

За інформацією Державної служби статистики, поголів’я свиней на Херсонщині за січень-жовтень поточного року скоротилося аж на 71,4 тисячі особин, або більше, ніж на 36%.

«Раніше селяни активно закуповували у нас поросят для відгодівлі. Тепер попиту практично немає: люди кажуть, що корми занадто дорогі, а м’ясо купують задешево,- розставив крапки над «і» директор державного підприємства «Дослідне господарство «Каховське» Володимир Проценко. – Вдарили по галузі і відверто занижені закупівельні ціни. За кілограм свинини живою вагою  зараз пропонують 45-46 гривень, тоді як для того, аби окупити виробничі витрати й хоча б «вийти в нуль», потрібно продавати її по 70-75 гривень».

Тож, якщо свинина така дешева в закупівлі, чому ж м’ясо й сало такі дорогі на базарі, запитають рядові споживачі.

Тут на ціну «накладаються» витрати з забою, доставки та розробки туші, платня за торговельне місце на ринку, та й робота продавця чогось вартує.

Виходить, як завжди: виробники скаржиться на занадто низьку ціну, а покупці – на занадто високу, а заробляють посередники. І поки компромісу, який влаштовує всі сторони, не знайдуть, поголів’я худоби знижуватиметься, а споживачі й надалі переплачуватимуть…

Джерело: Новий день

Вернуться
Обратная связь





×