Update your browser to use the site

Цього року аграрії отримають держпідтримку на вітчизняну техніку для зрошення

31.01.2022

Програма підтримки сільськогосподарських товаровиробників, які використовують меліоровані землі, була запроваджена Урядом у 2021-му і продовжиться у поточному році  – з певними змінами. Їх, нагадаємо, 26 січня схвалив Кабмін.

Так, державна підтримка надаватиметься сільгосптоваровиробникам, які використовують техніку та обладнання вітчизняного виробництва, або закуплену у вітчизняних виробників і які застосовують гідротехнічну меліорацію.

Розмір підтримки – до 25% вартості витрат (без урахування ПДВ), але не більше як:

– 7 500 гривень на 1 гектар оброблюваних угідь для зрошення дощуванням без урахування вартості техніки та обладнання, включаючи насосне;

– 19 500 гривень на 1 гектар оброблюваних угідь для зрошення дощуванням з урахуванням вартості поливної техніки вітчизняного виробництва та насосного обладнання для поливу вітчизняного виробництва;

– 18 750 гривень на 1 гектар оброблюваних угідь для краплинного зрошення з урахуванням обладнання для краплинного зрошення вітчизняного виробництва та насосного обладнання для поливу вітчизняного виробництва.

У даному напрямку держпідтримки йдеться про вітчизняні техніку і обладнання, що включені до переліку вітчизняної техніки та обладнання, вартість яких частково компенсується за рахунок бюджетних коштів.

Для отримання державної підтримки сільгосптоваровиробники мають подати в Мінагрополітики до 1 грудня документи (у паперовому або електронному вигляді), визначені пунктом 7 Порядку № 1070, повідомляє Департамент розвитку сільського господарства та зрошення Херсонської облдержадміністрації.

 

Вернуться
Обратная связь

×