Update your browser to use the site

Цьогоріч аграрії Херсонщини отримали майже 150 млн грн держпідтримки

23.11.2021

У цьому році в Україні працює 11 програм державної підтримки за 32 напрямками сільського господарства.

Станом на 22 листопада, Херсонська область вже отримала з держбюджету 149 мільйонів гривень, що на 5 мільйонів більше ніж торік.

Про це в ефірі програми Сьогодні. Головне на Суспільному Херсон розповіла в.о. директора Департаменту розвитку сільського господарства і зрошення Херсонської ОДА Маргарита Степанова.

Зокрема, за напрямком часткової компенсації витрат на придбання вітчизняної сільгосптехніки державну допомогу на загальну суму 40 мільйонів гривень отримали 170 суб’єктів господарювання області, які закупили 900 одиниць техніки.

За напрямком здешевлення кредитів Херсонщина отримала 42 мільйони гривень.

Сільгоспвиробники, які працюють у галузі тваринництва, отримали дотацій на 11 мільйонів гривень.

Вже до кінця цього тижня кошти отримають 1174 фізичних і три юридичних  особи, які займаються бджолярством. Обласна комісія розподілила понад 5 млн грн держдопомоги на 47 тисяч бджолосімей.

Відповідна програма передбачає суму компенсації – 200 грн за одну бджолосім’ю. Але по факту бджолярі отримають 54,6% від цієї цифри.

Як пояснила Маргарита Степанова, справа в тому, що цього року збільшилася кількість заявників і сума вийшла за межі запланованих бюджетних асигнувань.

 

Вернуться
Обратная связь

×