Update your browser to use the site

Цьогоріч Україна експортувала до Німеччини рекордну кількість фруктів, ягід і горіхів

03.11.2021

Протягом перших трьох кварталів 2021 року виторг України від плодово-ягідного експорту до Німеччини склав $15,7 млн, збільшившись на 71%, порівняно з 2020 роком, і ставши рекордним за весь час.

Про це повідомляє Грейн Трейд, пише agronews.ua.

У січні-вересні 2021 року основний виторг Україні приніс експорт замороженої малини, який зріс у 3,3 рази до $5,7 млн.

Другу позицію в експорті також займали ягоди, щоправда дикорослі – експорт заморожених лісових чорниць та інших дикоросів до Німеччини з України зріс на 82% до 2020 року до $5,5 млн.

Також вперше до Німеччини було поставлено порівняно невеликі партії свіжої малини, їстівних каштанів та одну партію свіжої черешні.

А ось експорт українських волоських горіхів до Німеччини хоч і зріс в обсязі на 28%, але загальний виторг від цього експорту залишився практично незмінним.

Зниження експорту зазначалося у категорії замороженої суниці садової, кавунів та яблука.

Таким чином, Україна продовжила експансію на ключові ринки Євросоюзу. Крім Німеччини, Україна за перші 9 місяців 2021 року збільшила експорт горіхів, ягід та фруктів також на ринки країн ЄС: Польщі (на 85%), Франції (на 22%), Нідерландів (на 86%), Італії (на 70%). ), Австрії (на 35%), Литви (на 95%) та інших.

Цікаво, що у рейтингу основних ринків збуту українських фруктів, ягід та горіхів перші 8 місць у 2021 році посідають саме країни Євросоюзу, і лише 9 та 10 місця посідають Азербайджан та Туреччина. На перші вісім країн ЄС припадає 72% всього фруктового експорту України!

Вернуться
Обратная связь

×