Update your browser to use the site

Депутати Хрестівської сільради не дали розорати унікальну земельну ділянку

25.10.2021

На території Хрестівської територіальної громади знаходиться одна з восьми найбільших подових екосистем – Малий Чапельський під.

Її унікальність у тому, що під час міграцій тут оселяються птахи, в тому числі й червонокнижні.

Зараз ця земля має цільове призначення пасовища і передається в оренду об’єднанню громадян. Однак з’явилися бажаючі її розорати й засіяти.

Про це розповів депутат Херсонської обласної ради Володимир Хвостов, який у рамках роботи на окрузі взяв участь у сесійному засіданні.

«Є інформація, що до сільської ради звертаються фермери, які мають намір використовувати цю земельну ділянку для ведення товарного сільгоспвиробництва, що є неприпустимим», – написав Володимир Хвостов у Фейсбук.

На неприпустимості такої перспективи під час сесії наголосив і завідуючий лабораторією біологічного моніторингу та заповідного степу біосферного заповідника «Асканія-Нова» Віктор Шаповал. Надавши експертне пояснення, він звернувся до депутатів зі словами: вкрай необхідно зберегти унікальну територію, яка має ще й екскурсійний потенціал.

Депутати Хрестівської сільради науковця почули і не дали дозволу розорати місцевість, що має природну цінність. Хоча рішення це далося не просто.

«Дискусія була без перебільшення спекотною та емоційною. Але конструктивною. Депутати звернення підтримали», – повідомив Володимир Хвостов.

Вернуться
Обратная связь

×