Update your browser to use the site

Депутати облради розподілили понад півмільярда гривень держсубвенції, яку отримала Херсонщина

26.11.2021

Ряд важливих для Херсонщини рішень прийняті сьогодні під час засідання IX сесії обласної ради VIII скликання.

Так, депутати внесли зміни до обласного бюджету та ряду обласних програм. Також рішенням облради прийнято програму підвищення рівня безпеки дорожнього руху на 2022 – 2023 роки. Йдеться про виявлення аварійно-небезпечних ділянок доріг і вулиць, встановлення та заміну дорожніх знаків, ремонт та встановлення металевого транспортного огородження, встановлення та заміну сигнальних стовпчиків, нанесення дорожньої розмітки.

Результати засідання прокоментував депутат обласної ради від партії «Слуга Народу» Володимир Хвостов.

«Продуктивна п’ятниця. Результативна 9 сесія. Нові кадрові призначення, соціальні та бюджетні питання. З основного розглянули: зміни до програми соціально-економічного та культурного розвитку області на цей рік, виконання обласного бюджету за перше півріччя, питання комунальної власності, зокрема, щодо фінансової підтримки підприємств, ряд важливих звернень до вищих органів влади», – написав він у фейсбук.

Що стосується бюджетних питань, то Херсонщина отримала понад 513 млн грн субвенції з державного бюджету місцевим, повідомив голова обласної ради Олександр Самойленко.

Зокрема, 408 млн грн цієї субвенції спрямують на реалізацію програми Президента України «Велике будівництво» в аеропорту «Херсон»: 400 млн. грн – на реконструкцію злітно-посадкової смуги, 8 млн. грн – на встановлення світлосигнальної системи ВВI – 1.
На реалізацію президентської програми «Велика реставрація» у Херсонському обласному художньому музеї ім. Шовкуненка витратять 33 млн грн.
Майже 5 млн грн субвенції підуть на підтримку окремих закладів та заходів у системі охорони здоров’я.
7,1 млн грн субвенції передбачені на здійснення заходів з соціально-економічного розвитку окремих територій.
58 млн грн спрямують на будівництво, реконструкцію, ремонт і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах.

«Скажу так, коли всі питання фахово проходять обговорення на комісіях, то в результаті бачимо узгоджені позиції на сесії. Дякую кожному з колег депутатів, хто долучився до прийняття важливих рішень для життєдіяльності нашої області. Працюємо. Розвиваємо Херсонщину разом!», – підсумував Володимир Хвостов.

Вернуться
Обратная связь

×