Update your browser to use the site

Держпідтримка АПК – виробники картоплі можуть отримати 50% компенсації

22.09.2021

Ініціатива Президента України щодо підтримки та розвитку картоплярства — вже в дії.

Про це 21 вересня на власній сторінці у фейсбук повідомив Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко.

«В останній свій візит на Херсонщину я запевнив представників картоплярства в Україні, що документ Постанови щодо їхньої державної підтримки вже в Кабміні. Я називаю це нашим пілотним проектом, яким ми перекриваємо ті прохання, які озвучувалися від Української асоціації виробників картоплі.

Навіть більше – ми пішли далі і заклали в проекті 50 % такої компенсації. Постанова про надання державної підтримки виробникам картоплі наразі перебуває на фінішній прямій у Кабінеті Міністрів. Завтра буде фінальне рішення Уряду.

Знадобився рік, щоб обіцянки перетворилися на результат. Попереду в нас масштабні плани на 2022-й рік. Розвитку картоплярства в Україні бути!», – написав Міністр.

Нагадаємо, рік тому під час свого візиту на Херсонщину Володимир Зеленський пообіцяв виробникам картоплі взяти під особистий контроль проблему розвитку галузі.

Тоді ж віце-президент Української асоціації виробників картоплі, депутат Херсонської облради Сергій Рибалко розповів Президенту України, на яку власне, допомогу очікують картоплярі. Зокрема, йшлося про 20-25 % компенсації за будівництво картоплесховищ, цехів.

 

Вернуться
Обратная связь

×