Update your browser to use the site

Для цілого ряду українських сільгосптоварів може відкритися ринок Колумбії

07.12.2021

Розширення взаємовигідних партнерських відносин, обмін досвідом та активізація взаємодії у торговельній сфері між Україною та Колумбією – такі ключові завдання робочого візиту Голови Держпродспоживслужби Владислави Магалецької до Колумбії, який триває цього тижня.

Про це повідомляє Держпродспоживслужба.

«Українські продукти харчування користуються попитом на всіх континентах. При цьому вітчизняні виробники мають великий потенціал для зростання та зацікавлені у розширенні експорту. Саме ці питання обговорюватимемо з колегами з компетентних органів Колумбії з питань санітарії, фітосанітарії та безпечності харчових, представниками Міністерства сільського господарства та розвитку сільських територій, а також керівниками виробничих асоціацій та представниками великого бізнесу», – зазначила Владислава Магалецька.

Під час візиту планується обговорити питання щодо експорту української продукції птахівництва, ветеринарних препаратів, кормових добавок, кондитерських виробів, імпорту продуктів рослинного походження, фруктів та сухофруктів, риби та морепродуктів тощо.

Нагальність питань підтверджено неодноразовими зверненнями про вивчення та відкриття цих ринків від бізнес-асоціацій.

Також візит стане нагодою для посилення співпраці між профільними державними установами двох країн з питань санітарії, фітосанітарії та безпечності харчових продуктів.

 

Вернуться
Обратная связь

×