Update your browser to use the site

Для українських виробників кормів для тварин відкрився новий ринок збуту

16.02.2022

Україна та Північна Македонія погодили форму сертифіката на експорт з України вологих та сухих кормів для домашніх тварин.

«МЗС України розуміє, що на тлі напруженої безпекової ситуації особливо важливо підтримувати українських експортерів, яким вона завдає шкоди. Тому ми з посиленою енергією працюємо спільно з колегами із Держпродспоживслужби над розширенням товарних позицій українського експорту. Створення нових можливостей на іноземних ринках також посилює економіку нашої держави і збільшує надходження до державного бюджету», – заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

За словами Голови Держпродспоживслужби Владислави Магалецької, Україна тісно співпрацює з Північною Македонією з багатьох товарних позицій. З початку цього року нові можливості для торгівлі з цією країною отримали українські виробники кормів для тварин.

Раніше між обома країнами були погоджені сертифікати на експорт з України до Північної Македонії комбікормів, м’яса птиці, м’ясних напівфабрикатів, молочної продукції, яєць і яєчних продуктів.

Держпродспоживслужба

Вернуться
Обратная связь

×