Update your browser to use the site

Для української аграрної продукції можуть відкритися нові ринки Африки

16.12.2021

Про активізацію двосторонньої співпраці та відкриття нових експортних ринків йшлося під час візиту української делегації до Каїру.

За словами предстаника української сторони — голови Держпродспоживслужби Владислави Магалецької, нині ведеться робота щодо відкриття ринків Єгипту для українських виробників столових яєць та яєчних продуктів, яблук, лохини та черешні.

Україна проводить перемовини й з іншими країнами Африки, повідомила Владислава Магалецька під час Першого Україно-Африканського форуму економічного та освітнього співробітництва:

«Україна поки що не реалізувала свій потенціал торговельного та економічного співробітництва із країнами Африки. Ми більш-менш активно співпрацюємо із країнами Північної Африки, де історично склалися більш тісні взаємозв’язки. Решта ж держав континенту є для більшості представників нашого бізнесу майже terra incognita, хоча певні зрушення можна спостерігати. Ми бачимо бажання українського бізнесу виходити на ці ринки й будемо максимально сприяти в цьому».

Цього року завдяки зусиллям МЗС, Мінекономіки та Держпродспоживслужби було відкрито ринок Ефіопії для столових яєць, ринок Лівії для молока та молочних продуктів та племінної великої рогатої худоби, ринок Ліберії для м’яса птиці.

Триває робота над відкриттям ринків в Тунісі, Сенегалі, Єгипті, Алжирі, Анголі, Ботсвані, ПАР, Гані, Демократичній Республіці Конго, Кот-д’Івуарі, Ліберії, Лівії, Нігерії, Танзанії та Судані.

Джерело

Вернуться
Обратная связь

×