Update your browser to use the site

Для виробників соціальних продуктів визначено граничні ціни на газ власного видобутку

04.01.2022

В останній день минулого року  Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко і керівники громадських об’єднань, спілок та асоціацій – виробників соціальних продуктів підписали Меморандум про взаєморозуміння.

Йдеться про стабілізацію цін на природній газ власного видобутку для потреб суб’єктів господарювання, які виробляють товари істотної соціальної значущості. Зокрема, хліб житній, батон, борошно, молочна продукція, олія соняшникова, яйця, курятина.

«Для збереження цінової стабільності на соціально значущі товари, за рішенням Уряду та Президента України напрацьована дорожня карта підтримки ключових галузей харчової промисловості. Підписання меморандуму – це свідчення того, що взаєморозуміння між державою та бізнесом є:  компромісні рішення знайдені. Ми хочемо запропонувати галузі в умовах підвищення цін на енергоносії   забезпечити їх через енергетичну біржу газом власного видобутку за доступною ціною», – наголосив Роман Лещенко.

Міністр також додав, що змінами в Постанові Кабміну визначено оптимальний граничний рівень постачальницько-збутової надбавки до ціни природного газу власного видобутку на рівні не більше 25 відсотків для суб’єктів господарювання, основним видом діяльності яких є виробництво продовольчих товарів.

Джерело

Вернуться
Обратная связь

×