Update your browser to use the site

До розвитку виноградарства доєднається Державне космічне агентство України

11.10.2021

Проблемні питання виноградарської галузі України обговорили на конференції, що відбулася на базі ТОВ «ПТК Шабо» на Одещині.

Захід пройшов за участі першого заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Тараса Висоцького, керівництва Асоціації крафтових виноробів України і ГС «Асоціація садівників, виноградарів та виноробів України», співробітників НААНУ, представників обласних державних адміністрацій та успішних виноробів країни.

Про це повідомляє Департамент розвитку сільського господарства та зрошення Херсонської облдержадміністрації.

Під час конференції обговорили проблеми та перспективи розвитку галузі – своє бачення представили керівники виноградарсько-виноробних підприємств та науковці.
Йшлося й про можливості Державного космічного агентства України щодо моніторингу та аналітики багаторічних насаджень.

У підсумковій резолюції конференції визначили шляхи виходу виноградарсько-виноробної галузі зі скрутного становища, напрацьовані напередодні під час засідання робочої групи. Пропозиції конструктивно поєднали інтереси і виноградарів-виноробів, і науковців, і органів влади.

Присутня на конференції в.о. директора Департаменту розвитку сільського господарства та зрошення ХОДА Маргарита Степанова зазначила:
«Виноградарство та виноробство – традиційні з багатовіковою історією галузі агропромислового комплексу Херсонщини та держави в цілому. Це саме ті галузі, які, попри економічні негаразди і структурні зміни в процесі реформування агросектору, не втратили інвестиційної привабливості та залишаються перспективними напрямками розвитку агробізнесу в малих і середніх господарствах, маючи можливість забезпечити власні потреби в продукції та ефективно експортувати її. Амбітні плани держави повинні стати реальністю».

Вернуться
Обратная связь

×