Update your browser to use the site

Доступні кредити 5-7-9% стали ще доступнішими

28.10.2021

Кабінет Міністрів вніс зміни до документу про доступні кредити 5-7-9% та про доступну іпотеку 7%.

Відповідну Постанову № 1106 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 24 січня 2020 р. № 28 і 29» прийнято 21 жовтня 2021 року, повідомляється на сайті Кабміну.

В Уряді вважають, що зміни мають залучити більшу кількість учасників у державні програми «Доступні кредити 5-7-9%» та «Доступна іпотека 7%».

Відтепер до державної програми «Доступні кредити 5-7-9%» долучено фізичних осіб – підприємців з річним доходом до 50 млн грн, які зможуть отримати пільгові кредити за ставкою 12% річних до 1 млн грн без застави (кредит може бути забезпечено поручительством).

Також удосконалено процедуру поєднання програми «Доступні кредити 5-7-9%» з регіональними програмами підтримки та розвитку малого бізнесу через співпрацю Фонду розвитку підприємництва з місцевими держадміністраціями та органами місцевого самоврядування. Це дозволить збільшити обсяг допомоги підприємствам малого та середнього бізнесу.

Постановою також запроваджено державну програму фінансового лізингу для суб’єктів мікро, малого та середнього підприємництва (ММСП).

Новий Порядок визначає механізм надання держпідтримки малим та середнім підприємцям за договорами фінансового лізингу шляхом часткової компенсації фактичних витрат на сплату базової винагороди за договорами фінансового лізингу до рівня 5 або 7, або 9 відсотків річних.

Вернуться
Обратная связь

×