Update your browser to use the site

Друге коло Чемпіонату України новокаховська «Енергія» продовжить в оновленому складі

21.01.2022

У футбольному клубі «Енергія» Нова Каховка наразі відбувається масштабна ротація.

Як і анонсував президент клубу Володимир Хвостов, склад «Енергії» посилюють.

«Сьогодні ми оновлюємо команду, впевнені, що цим ми виведемо її на новий вищий рівень. Адже високі результати нашої команди – це престиж, завдяки якому знатимуть не лише про Нову Каховку, а й про Херсонщину. А головне, про що я не втомлююся говорити, розвиток і підтримка спорту – це нові професіонали, нові переможці, врешті решт це здорова нація», – прокоментував Володимир Хвостов.

У період зимового міжсезоння «Енергію» залишили вісім гравців, натомість з’явилися три нові. Контракт з «Енергією» підписали  півзахисники Владислав Жавко та Віктор Окатий, які раніше грали за ФК «Таврія» та «Миколаїв», а також Максим Крутін із «Кристалу».

«Усіх цих футболістів я добре знаю, слідкував за їхньою грою. Це три досвідчених, з гарним потенціалом гравці», – презентував новачків головний тренер команди Едуард Хавров.

Однак, ця трійця – лише початок, незабаром у команді з’являться ще четверо-п’ятеро нових облич. Відбір кандидатів наразі триває. Тобто, кількість команди практично не зміниться, а от якість, сподівається її керівництво, буде вищою.

А тим часом «Енергія» вийшла з відпустки й розпочала підготовку до наступних матчів.

«До продовження другого кола у нас заплановано чотири збори – це 12 навчально-тренувальних днів з двома тренуваннями щоденно. Між зборами є 2-3 вихідні. Лише тиждень, як вийшли з відпустки, тому поки що у нас втягуючий режим, до навантажень переходимо поступово.

Хлопці всі у гарній формі, всі здорові, всі мають велике бажання працювати й перемагати», – розповів Едуард Хавров.

Продовження Чемпіонату України з футболу 2 ліги у групі «Б» – 26 березня. На поле «Енергія» вийде проти «Полтави». Зіграти у другому колі новокаховчани мають ще 10 матчів.

Вернуться
Обратная связь

×