Update your browser to use the site

Експорт рослинної продукції до Євразійського союзу – херсонським аграріям нагадують про зміни

22.11.2021

З 8 грудня 2021 року набирають чинності Рішення Ради Євразійської економічної комісії щодо умов експорту рослинної продукції до країн Євразійського економічного союзу.

Про це херсонським аграріям нагадує Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області.Йдеться про зміни в Переліку підкарантинної продукції, що  підлягає карантинному фітосанітарному контролю на митному кордоні та митній території Євразійського економічного союзу.

Рішенням Ради Євразійської економічної комісії до вищезазначеного Переліку з кодом 0602 включена продукція «міцелій гриба».

Також внесено ряд змін до Єдиних карантинних фітосанітарних вимог.

«Тож, звертаємо увагу,  що при експорті об’єктів  регулювання до Республіки Білорусь, Російської Федерації, Республіки Арменії, Республіки Казахстан та Киргизької Республіки необхідно неухильно дотримуватися фітосанітарних вимог країн-членів Євразійського економічного союзу у міжнародній торгівлі, з якими можна ознайомитися на офіційному сайті Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області у розділі Фітосанітарні вимоги країн», – сказано в повідомлені.

 

 

 

 

 

Вернуться
Обратная связь

×