Update your browser to use the site

Географічне зазначення та визнання в ЄС – перспектива херсонського кавуна

29.12.2021

Асоціація виробників херсонських кавунів подала в Український інститут інтелектуальної власності заявку на реєстрацію географічного зазначення (ГЗ) «Херсонський кавун».

Про це у Фейсбуці повідомив виконавчий секретар громадської спілки «Асоціація виробників Херсонського кавуна» Юрій Палічев.

«ГС «Асоціація виробників Херсонського кавуна» зробили останній крок до реєстрації ГЗ «Херсонський кавун. Приклади ГЗ в ЄС — «шампанське», «коньяк», «рокфор», «фета»… Таких прикладів — тисяча. Ми зі своїм «Херсонським кавуном» долучаємося до цієї поважної родини. Крок за кроком. Шлях подолає той хто йде», — написав Юрій Палічев.

Нагадаємо,  Мінекономіки допомагає українським продуктам з історичним географічним походженням отримати реєстрацію географічного зазначення та визнання в ЄС.

Ще 22 липня експертна комісія погодила специфікацію товару  «Херсонський кавун» – поєднання селекційних досягнень та кліматичних умов Херсонського регіону створили оптимальні умови для отримання плодів, які характеризуються високою врожайністю та унікальними смаковими якостями.

Джерело

Вернуться
Обратная связь

×