Update your browser to use the site

Херсонщина долучилася до проєкту «Поліцейський офіцер громади»

28.07.2021

Відбулася робоча зустріч начальника Головного управління Національної поліції в Херсонській області Олександра Прокудіна з головами Олешківської та Хрестівської ОТГ, а також з партнерами – представниками торгового дому «Долинське» під час якої підписано відповідний тристоронній Меморандум про співпрацю та партнерство.

Депутат обласної ради, директор ТОВ «Торговий дом «Долинское» Володимир Хвостов на своїй сторінці у Фейсбуці прокоментував:
«Приємна новина для Хрестівської ОТГ: незабаром буде впроваджено проєкт «Поліцейський офіцер громади». Для мене питання безпеки є одним з найпріоритетніших і тому наше підприємство ТОВ «Торговий дом «Долинское» виступило партнером, як соціально відповідальний бізнес у впроваджені масштабного проєкту з підтримання правопорядку та законності.
Ми скоординували зусилля, проробили плідну роботу, провели перемовини, пройшли попередній відбір, і маємо результат – підписання тристороннього Меморандуму про співпрацю та партнерство з начальником Поліції Херсонської області Олександром Прокудіним та головою Хрестівської ОТГ Сергієм Хільченко», – написав він.

 

За його словами, згідно угоди ТОВ «Торговий дом «Долинское» бере на себе зобов‘язання: виділити приміщення в селі Долинське під поліцейську станцію, здійснити його ремонт, що відповідає усім вимогам до облаштування приміщень для здійснення службової діяльності поліцейських. А також в якості благодійної допомоги, виділити кошти на придбання службового автотранспорту.

«Створення безпечних умов проживання громадян – є нашим спільним завданням і саме інституція поліцейського офіцера дозволить створити новий рівень поліцейського сервісу у віддалених від центру громади населених пунктах. Тож найближчим часом у Хрестівській ОТГ з‘явиться офіцер, який там житиме і працюватиме, та стане невід’ємною частиною громади. Це універсальний офіцер поліції, який добре знає місцеве населення. Він орієнтований на вирішення безпекових потреб громадян та цілодобово доступний для людей.
Поліція в свою чергу, забезпечить відповідне навчання офіцера, а громада разом з «Торговий дом «Долинское» здійснюватимуть підтримку та супровід роботи поліцейського, забезпечать належні умови для виконання службових обов’язків», – резюмував Володимир Хвостов.

Вернуться
Обратная связь

×