Update your browser to use the site

Херсонська облрада виділила понад 2 млн грн на розбудову тероборони

15.02.2022

Профінансувати заходи з розбудови територіальної оборони Херсонщини – задля цього сьогодні депутати обласної ради зібралися на позачергову сесію, повідомляє прес-служба облради.

Так, депутатський корпус вніс зміни до програми розбудови територіальної оборони Херсонської області на 2020 – 2022 роки, спрямувавши 2,2 млн грн на:

– створення комплексної всеохоплюючої системи національного спротиву агресору за рахунок залучення широких верств населення до територіальної оборони;

– підготовки громадян до виконання першочергових, невідкладних завдань територіальної оборони, в частині формування Сил територіальної оборони Збройних Сил України, зокрема для обладнання місць постійної дислокації підрозділів ТРО.

Крім того, Херсонська обласна рада продемонструвала свою позицію в умовах зовнішньої загрози, повідомляє у фейсбук депутат облради, кервник ТОВ “Агропродукт, ЛТД” Володимир Хвостов.

«Ми маємо діяти швидко та бути готовими до будь-якого сценарію.

Тож, з колегами по депутатському корпусу звернулися до Глави держави, Верховної Ради та голів територіальних громад щодо підтримки зовнішньої політики України, Збройних сил та загонів територіальної оборони.

Взаємодія влади всіх рівнів та розуміння зони відповідальності – важлива умова для побудови ефективної моделі тероборони та національного супротиву. Саме на цьому наголосив Президент Володимир Зеленський днями на Конгресі місцевих та регіональних влад.

Зараз ми, як ніколи, маємо діяти розсудливо, злагоджено та забезпечити надійний тил професійній армії. Вона сильна та стійка.

Не панікуємо, зберігаємо спокій та працюємо далі для безпеки та розвитку Херсонщини.

Все буде Україна!», – написав депутат.

Вернуться
Обратная связь

×