Update your browser to use the site

Херсонська облрада затвердила бюджет на наступний рік – пріоритети незмінні

17.12.2021

Сьогодні, 17 грудня, Херсонська обласна рада прийняла бюджет на 2022 рік. Головний фінансовий документ області, який попередньо пройшов обговорення на всіх профільних комісіях, підтримали 37 депутатів із 49 присутніх у сесійній залі.

Тож, завдяки конструктивній роботі депутатського корпусу, область спокійно переходить у новий рік, наголошує депутат облради Володимир Хвостов.

«3 години, 43 питання, 10 сесія – остання в цьому році done.

А це означає, що бюджет Херсонщини на 2022 рік прийнято! І в новий рік ми входимо підготовленими. Загалом пленарне засідання сесії пройшло продуктивно та злагоджено. Впевнений, увесь наступний рік ми працюватимемо так само ефективно і прозоро, як і сьогодні.

Дякую колегам за конструктив», – написав Володимир Хвостов у фейсбуці.

Дохідна частина обласного бюджету – 2,5 млрд грн, з них загальний фонд складає 1,6 млрд грн.

Як зауважує Володимир Хвостов, основні акценти незмінні – фінансування, передусім, буде спрямоване на медицину, освіту, соціальну сферу, АПК, культуру, спорт, інфраструктуру.

Так, в обласному бюджеті-2022 на соціальну сферу заплановані видатки у сумі – близько 302 млн грн,  на гуманітарну сферу та спорт – понад 256 млн грн,  на сферу освіти та науки – понад 763 млн грн, на розвиток територій – понад 16 млн грн,  на інфраструктурні проєкти – близько 1,2 млрд грн, на сферу охорони здоров’я – майже 280 млн грн, на боротьбу з пандемією COVID-19 – 37,6 млн грн.

Окремо депутат вітає передбачену новим фінансовим документом перспективу, яка вирішить питання медичної допомоги мешканцям Хрестівської ТГ.

«Також проголосували за програму соц-економ розвитку на наступний рік. Радує те, що до заходів програми ввійшов проєкт капремонту Хрестівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Тож, продовжу лобіювання цього питання й надалі», – обіцяє Володимир Хвостов.

 

Вернуться
Обратная связь

×