Update your browser to use the site

Херсонські рисоводи першими у країні розпочали збирати врожай

14.09.2021

На Херсонщині стартували рисові жнива. Першими в Україні збирання цінної продовольчої культури розпочали механізатори дослідного господарства рису Національної академії аграрних наук.

Через складні цьогорічні погодні умови, комбайни зайшли у чеки на два тижні пізніше звичайних строків, але у господарстві сподіваються, що цей факт не вплине на хід збиральних робіт.

Сподіваємося, що затримка на старті не зламає нам чітко спланованих робочих графіків, Техніка «розуміє» людей, вони — свою роль. Збиральну кампанію розпочали з ранньостиглих сортів вітчизняної селекції — Фагота і Преміуму. Про урожайність говорити зарано, скажу лише, що потенціал того ж Фаготу — 9 тонн білого зерна з гектара. Впровадження ранньостиглих сортів (у господарстві ними засіяний кожен десятий гектар чеків) дозволяє нам уникати жнивних авралів, особливо тоді, коли у хід збиральної вклинюються осінні дощі“, – розповіла директорка спеціалізованого науково-дослідного господарства, кандидат економічних наук Валентина Уманська.

джерело Новий день

 

Вернуться
Обратная связь

×