Update your browser to use the site

Херсонську кавунову олію відзначили на престижній міжнародній виставці

15.02.2022

У Дубаї 13-17 лютого відбувається міжнародна виставка Gulfood Trade Show, яка є конкурсом.

У номінації  «Найінноваційніший органічний продукт» відзначено Асоціацію виробників херсонського кавуна. В Об’єднаних Арабських Еміратах українські підприємці презентували унікальний продукт — капсульовану олію з насіння кавуна. З’явилася вона тільки минулоріч. Продукт із зерняток смугастих містить низку поживних речовин і може використовуватися в салатах або ж як самостійний десерт. Підходить він і для приготування кондитерських виробів людям з цукровим діабетом.

Створили диво-олію Асоціація  виробників херсонського кавуна, кафедра харчових технологій Дніпровського національного університету ім. Олеся Гончара та Інститут проблем ендокринної патології ім. В.Я. Данилевського.

«Ідея продукту полягає в тому, що він містить велику кількість олії холодного віджиму з насіння кавуна (до 50%) і зовсім не містить цукрів, інших вуглеводів та білків. Організм людини отримує енергію з кавунової олії та разом з ним отримує унікальний комплекс речовин, що містяться в кавуновій олії: сквален, лікопін, вітамін Е, селен, цинк, мідь. Оболонка капсули захищає олію від окислення», – зазначив співзасновник Асоціації виробників херсонського кавуна Валерій Федоренко.

Новий день

Вернуться
Обратная связь

×