Update your browser to use the site

Хочемо побити власний «молочний» рекорд – керівник «Агропродукт, ЛТД» про підсумки року і плани на новий

29.12.2021

Нинішній рік добігає кінця, на порозі – новий, зазвичай це час для підбиття підсумків і побудови планів.

Яким був рік, що минає, для ТОВ «Агропродукт, ЛТД», і які плани тут будують на майбутнє – про це в інтерв’ю Першому регіональному розповів керівник компанії, депутат обласної ради Володимир Хвостов.

Останні два роки пандемія коронавірусу б’є не лише по здоров’ю людей, лихоманить і бізнес. Однак, аграрної сфери проблема торкнулася найменше, рік для підприємства видався вдалим, вважає Володимир Хвостов:

«На мою думку, аграрний бізнес – один з тих, що найменше постраждали від пандемії.

2021-й був для нас непоганий. Рослинництва коронавірус практично не торкнувся, бо це робота на свіжому повітрі, яка виключає скупчення людей. Та й кліматичні умови не розчарували. Хвилювалися за наш тваринницький сектор, бо все ж ферма – це приміщення, у якому хай і невелика, але концентрація працівників є… То ми потурбувалися про їхнє здоров’я і безпеку – вжили всіх необхідних заходів, і на щастя все обійшлося».

Наразі сільгосппідприємство працює у стабільному режимі і навіть встановлює рекорди – напередодні нового року надоїли рекордні  42,5 тонни молока за добу. Але це далеко не межа, у планах набагато «солідніша» цифра.

«Щодо планів, то вони у нас стратегічні, ми впевнено дивимося в майбутнє.

Хочемо розширювати молочно-товарну ферму, за передовим досвідом поїдемо до Америки. Новітні американські технології, нова філософія утримання тварин – на нашій фермі у Долинському. Ось таку мету маємо, сподіваємося, що втілення її у життя обернеться рекордними добовими надоями – до 100 тонн. А ще, поділюся – спільно з іншими виробниками молока плануємо створити  кооперативний завод потужністю 1000 тонн на добу, не в нашій області, але наш херсонський десятивідсотковий внесок – 100 тонн молока там буде.

Ми хочемо підняти наше молочарство на досить високий новий рівень, щоб українського молочного продукту на полицях наших магазинів було більше, ніж, приміром, польського як зараз», – розповів Володимир Хвостов.

Логістика – один із напрямків «Агропродукт. ЛТД», і тут у компанії теж значні плани.

«Логістика – напрямок який ми розвиваємо, тим більш, зараз для цього в країні створюються умови – важливо, що нарешті дійсно, у межах програми Президента України, ремонтуються і будуються дороги, вже зроблено багато, а в планах – ще більше. Зараз у нас в автопарку 40 спеціалізованих автівок. Ми ж налаштовані на те, що новими дорогами невдовзі поїдуть уже 100 наших машин», – планує керівник «Агропродукт, ЛТД».

Нарощуванням потужностей своєї компанії Володимир Хвостов не обмежується. Значну увагу він приділяє й розвитку території, де знаходиться його агропідприємство «Торговий дом «Долинское». Кілька проєктів там вже реалізовані, а на черзі  –  будівництво сучасного стадіону, каплиці і створення тематичного парку.

«Хочемо створити у Долинському щось на зразок дендропарку, який би став цікавим об’єктом туризму,  і у цьому ж напрямку плануємо ще один незвичайний проєкт. Є там у нас подові землі, які придатні і за законодавством можуть використовуватися винятково як пасовища. Так от є плани зробити там оленячу ферму, де будемо займатися відтворенням диких тварин», – поділився перспективами Володимир Хвостов.

 

Вернуться
Обратная связь

×