Update your browser to use the site

Єгипетські компанії інвестуватимуть в український АПК

20.12.2021

Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко підписав угоду про співпрацю з Головою ради директорів єгипетської компанії Special group for trading and investment  Др. Мохамедом Ассадом, повідомляє Мінагрополітики.

«Єгипет – для нас важливий стратегічний партнер у розвитку таких сфер, як продовольча безпека та агропромислове виробництво. Мінагрополітики готове надавати всіляку підтримку нашим новим партнерам та розвивати співробітництво», – зазначив Роман Лещенко.

Йдеться про збільшення двостороннього товарообігу аграрної продукції між Україною та Арабською  Республікою Єгипет. Зокрема зернових культур, кормів для тварин та добрив, а також інвестування в об’єкти інфраструктури агросектору.

Представники Special group for trading and investment висловили сподівання, що Україна найближчим часом стане аграрним хабом для Європи, у межах якого можна поєднати ресурсний потенціал України з транзитно-логістичним потенціалом зацікавлених партнерів.

«Ми сподіваємося, що це буде не єдиний проект, реалізований спільними зусиллями. Наразі ми є центром поставки сільськогосподарських продуктів на Сході, тому прагнемо  інвестувати в зернові та сільськогосподарські культури в Україні», – наголосив Др. Мохамед Ассад.

Він також зазначив, що спільно з українськими компаніями та за українськими технологіями у Єгипті будується новий сухий (зерновий) порт.

Сторони висловили готовність розпочати двосторонню співпрацю у найближчий час.

Вернуться
Обратная связь

×