Update your browser to use the site

Яка сільгосппродукція найбільш популярна у переліку експортних українських товарів

09.02.2022

32 нових експортних ринки було відкрито для українських товарів за останні 15 місяців, за кожним із них стоїть запит бізнесу та кропітка робота багатьох спеціалістів.

«Якість українських товарів високо цінується як всередині нашої країни, так і за кордоном. Про це свідчать результати, яких нам вдалося досягти завдяки ефективній роботі нашої команди та злагодженості дій наших фахівців, колег з МЗС, Мінекономіки та міжнародних партнерів», – заявила голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька.

Перелік країн, ринки яких були відкриті для українських виробників, включає в себе: Ізраїль, Чорногорію, ОАЕ, Сербію, КСА, Ліван, Бельгію, Литву, Ефіопію, Японію, Аргентину, Лівію, Кувейт, Словаччину, Йорданію, Турцію, Ліберію, Грузію, Катар, Боснію та Герцеговину.

Серед відкритих товарних позицій найбільшим попитом користувалися молоко та молочні продукти, м’ясо птиці та продукти птахівництва, мед, дрібна та велика рогата худоба, а також корми для тварин. Крім того, в переліку українських товарів, для яких відкривалися ринки інших країн, є рептилії та живі равлики для розведення.

Держпродспоживслужба

Вернуться
Обратная связь

×