Update your browser to use the site

Ідентифікація кіз та овець з нового року – по-новому

28.01.2022

З 1 січня 2022 року набрали чинності норми щодо електронної ідентифікації овець і кіз.

Так, згідно зі змінами, усі тварини, які утримуються в господарстві, повинні ідентифікуватися биркою, яка прикріплюється на одне вухо і не знімається протягом усього життя тварини.

Тварини старші 12 місяців, а також тварини, які експортуються, ідентифікуються додатково за допомогою бирки з електронним ідентифікатором, що прикріпляється на друге вухо.

На обох бирках вказується один і той самий ідентифікаційний номер, що відповідає номеру електронного ідентифікатора і дає змогу індивідуально ідентифікувати кожну тварину та господарство, де вона була народжена.

Головне Управління Держпродспоживслужби у Херсонській області звертає увагу, що змінами затверджено нову форму бирки вушної для ідентифікації овець і кіз та замкового механізму бирки, матеріал і механізм виготовлення якого повинні забезпечити неможливість роз’єднання частин, що виключає їх повторне використання.

Ідентифікацію тварин на території Херсонської області проводять  фахівці міських та районних державних лікарень ветеринарної медицини.

Вернуться
Обратная связь

×