Update your browser to use the site

Інновації в усьому – ТОВ «Торговий дом «Долинское» долучилося до ІТ-платформи “Молочний модуль”

07.09.2021

Інновації не лише у виробництві, а й у контролі якості та безпечності продукції – так працює ТОВ «Торговий дом «Долинское», що у Каховському (колишньому Чаплинському) районі.
Це сільгосппідприємство, а також ПП БФ Таврія долучилися до ІТ-платформи «Молочний модуль», за допомогою якою будуть контролювати якість та безпечність молока.

Попередньо представники цих двох підприємств взяли участь в обласному вебінарі на тему: «Забезпечення якості та безпечності молока, що вводиться в обіг: нові вимоги та можливості».

6 вересня 2021 року відбулася нарада з представниками ТОВ «Торговий дом «Долинское» та ПП БФ Таврія за участю фахівців ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області, Чаплинського управління ГУ Держпродспоживслужби в області та Херсонської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби.

«Учасники наради обговорили питання організації заходів періодичної перевірки сирого молока для визначення рівня бактеріологічного забрудення та кількості соматичних клітин, що передбачено до статтею 40 Закону України від 18.05.2017 №2042-VIII «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин».
Результати лабораторних досліджень сирого молока, проведених операторами ринку або на його замовлення та внесені до «Молочного модуля», братимуться до уваги під час заходів державного контролю», – повідомляється на сторнці Чаплинське управління Головного управління ДПСС в Херсонській області у фейсбук.

Вернуться
Обратная связь

×