Update your browser to use the site

Іригаційна реформа – в України з’явився ще один потужний партнер

29.11.2021

Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко підписав меморандум про співпрацю з  одним із найбільших світових гравців у сфері іригаційного обладнання — компанією Alkhorayef Group.

Йдеться про реалізацію інвестиційного проекту виробництва іригаційного обладнання на території нашої держави, повідомляє Мінагрополітики.

Alkhorayef Industries є третім найбільшим виробником іригаційних машин у світі та номером один на Аравійському півострові. Компанія працює в 40 країнах світу, виробляє провідне промислове, сільськогосподарське та іригаційне обладнання.

«Мінагрополітики продовжує підсилюватися міжнародною підтримкою в напрямі реалізації іригаційної реформи в Україні. Компанія Alkhorayef Group засвідчила нам свою повагу та висловила готовність співпрацювати з Україною.

Мав особисту зустріч із керівництвом компанії на їхній батьківщині – Саудівській Аравії. У місті Ер-Ріяд мені провели детальну презентацію на виробничих потужностях компанії. Приємно, що такий гігант, як Alkhorayef Group, бачить перспективу в розвитку українського агросектору, зокрема проектів зі зрошення. Переконаний, що наші домовленості вийдуть на активну фазу реалізації проекту найближчим часом», – написав у своєму Facebook Роман Лещенко.

 

Вернуться
Обратная связь

×