Update your browser to use the site

Кабін затвердив механізм проведення електронних земельних торгів

22.09.2021

Сьогодні, 22 вересня, Кабінет Міністрів України затвердив вимоги щодо підготовки та проведення земельних торгів.

Такий алгоритм з доопрацюванням 1 день затверджено постановою КМУ про деякі питання підготовки до проведення та проведення земельних торгів для продажу земельних ділянок та набуття прав користування ними (оренди, суперфіцію, емфітевзису).

Так, визначено форму документації лота щодо земельних торгів для розміщення в електронній торговій системі та перелік документів, якими потенційний покупець прав на землю може підтвердити свою відповідність вимогам Земельного Кодексу України.

«Відтепер відповідальним за забезпечення функціонування електронної торгової системи — адміністратором електронної торгової системи буде державне підприємство «Прозорро.Продажі», що належить до сфери управління Міністерства економіки», — задекларували в постанові уряду.

Водночас доступ до електронної торгової системи будуть здійснювати через сервіси, які надають оператори торгових майданчиків відповідно до затверджених вимог. Перелік попередньо авторизованих електронних майданчиків всіх напрямків ЕТС «ProZorro.Продажі» можна знайти на офіційному сайті торгової системи.

Тобто тепер громади зможуть оголошувати та проводити аукціони з продажу або оренди земельної ділянки, а потенційні покупці — взяти у них участь через акредитований електронний майданчик.

Будь-який користувач інтернету має можливість спостерігати за ходом земельних торгів в інтерактивному режимі реального часу та знайти інформацію щодо проведених та/або запланованих земельних торгів за допомогою сервісів пошуку та перегляду торгів електронного майданчика.

джерело: Земляк

Вернуться
Обратная связь

×