Update your browser to use the site

Комфорт і безпека – водій херсонського логістичного підприємства про умови своєї роботи

22.12.2021

Логістика – це кров будь-якого бізнесу. Так вважає кepівник ТОВ «Агpопpодукт, ЛТД» Володимиp Хвостов.

Тому, за його словами, розвиток логістичного напрямку – один із пріоритетів компанії. Сьогодні один із її підрозділів «Агропродукт Логістік» надає логістичні послуги за трьома напрямками – перевозять молочну сировину, зернові культури, а також мають рефрижератори.

Автопарк підприємства – це 40 спеціалізованих автомобілів, у планах його розширення до 100 машин.

В «Агропродукт Логістік» до роботи підходять фахово – враховуються всі потреби замовника, вантаж доставляється своєчасно і якісно.

Окрема увага – водійському складу, тут працюють не просто професіонали, а відповідальні, ввічливі люди, які люблять свою роботу.

Микола Сардак керує автотранспортними засобами категорії СЕ, у «Агропродукт Логістік» працює не перший рік. З власного досвіду каже, що його місце роботи – це нові знання, нові навички, можливість рости й вдосконалювати власний професійний рівень.

«Робота на сучасних автомобілях компанії – це комфорт і эфективність. Для мене важливо знати, що основний пріоритет нашого роботодавця – безпека руху, а відтак і безпека водіїв. Я задоволений тим, що маю стабільну роботу, високу заробітну плату і  працюю на одному з найбільших і передових на півдні України підприємств – «Агропродукт Логістік», – ділиться Микола Сардак.

Більше – у відео

Вернуться
Обратная связь

×