Update your browser to use the site

Мінагро майже завершило розробку пілотного проєкту зі зрошення на Півдні України

30.11.2021

Запуск пілотного проєкту зі зрошення на Півдні України обговорили під час зустрічі Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко   та керівники Європейського банку розвитку та реконструкції – Віце-президент Алан Пію і Віце-президент з політики та партнерства Марк Боумен.

Про це повідомляє Мінагрополітики.

«Мінагрополітики перебуває на фінальній стадії розробки технічної документації пілотного проєкту з ЄБРР в Одеській області. Спочатку проєкт реалізовуватиметься на Півдні, а вже впродовж наступних трьох років масштабуватиметься на всю країну», – зазначив Роман Лещенко.

Міністр наголосив на важливості прийняття найближчим часом Законопроєкту № 5202-д про ОВК, який дасть старт створенню водного агентства.

Алан Пію зазначив, що українське бачення впровадження Стратегії розвитку зрошення на Півдні України повністю співпадає з позицією міжнародних партнерів.

Роман Лещенко запропонував ЄБРР розглянути також можливості співробітництва в інших сферах, зокрема, м’ясопереробної галузі, переробки кукурудзи, виробництва біодизелю, амінокислот, крохмалю, збільшення виробництва муки, а також можливість переробки соломи в біопаливо.

Вернуться
Обратная связь

×