Update your browser to use the site

«Молодим» фермерським господарствам Херсонщини нагадують про право на субсидію

04.10.2021

Херсонське відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств продовжує приймати документи для надання новоствореним фермерським господарствам бюджетної субсидії.

Про це повідомляє Департамент розвитку сільського господарства та зрошення Херсонської ОДА і нагадує:

«Відповідно до постанови КМУ №106 від 07 лютого 2018 року (зі змінами) субсидія виділяється на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) новоствореним фермерським господарствам у період їх становлення (перші три роки після створення) один раз винятково для провадження сільськогосподарської діяльності у розмірі 5000 гривень на 1 гектар, але не більше 100000 гривень на одне фермерське господарство».

Для отримання субсидії фермери повинні подати відповідну заявку та документи до Херсонського відділення Укрдержфонду, яке знаходиться у м.Херсон, просп. Ушакова, 47, каб.106, 107, тел.(0552)26-17-94; (050)287-82-41; (066)208-83-94).

Термін подачі пакету документів до 30 жовтня 2021 року.

Перелік документів – тут.

Увага!

Право на бюджетну субсидію  мають новостворені фермерські господарства, у власності та/або користуванні яких є землі сільськогосподарського призначення.

Якщо господарство створене не в цьому році, то для отримання субсидії його чистий дохід (виручка) від реалізації продукції (товарів, робіт та послуг) за останній рік повинна не перевищувати 20 млн гривень.

Якщо господарство зареєстроване у поточному році, то субсидія надається незалежно від обсягу чистого доходу (виручки).

Бюджетна субсидія не надається фермерським господарствам:

  • які вже отримали таку субсидію у минулі роки;
  • які мають заборгованість перед Укрдержфондом та його регіональними відділеннями;
  • стосовно яких порушено справу про банкрутство;
  • яких в установленому порядку визнано банкрутами;
  • які перебувають на стадії ліквідації;
  • які мають на 1 число місяця, в якому буде прийматися рішення щодо здійснення виплат, прострочену більш як шість місяців заборгованість з платежів, контроль за справлянням яких покладено на органи ДПС, а також у яких виявлено факти незаконного одержання та/або нецільового використання бюджетних коштів.

 

Вернуться
Обратная связь

×