Update your browser to use the site

На Херсонщині буде проведена весняна диспансеризація свійських тварин

17.02.2022

Наближається період весняної диспансеризації свійських тварин, нагадує Головне управління Держпродспоживслужби у Херсонській області.

Заходи мають на меті проведення профілактичних обстежень для забезпечення охорони здоров’я тварин і людей, а відтак і виробництво  якісної і безпечної продукції від досліджених тварин, які утримуються в господарствах незалежно від форми власності.

Диспансеризацію у населених пунктах Херсонщини за попередньо розробленим та затвердженим графіком проводять  ветеринарні фахівці міських та районних державних лікарень ветеринарної медицини.

Паралельно з диспансеризацією, відповідно до даних Єдиного державного реєстру тварин, буде проведена інвентаризація всього наявного поголів’я ВРХ, яке утримується в населених пунктах.

Під час диспансерних заходів велику рогату худобу досліджують на такі небезпечні захворювання як – лейкоз, бруцельоз, лептоспіроз, туберкульоз, щеплюють проти сибірки. Також проводять клінічний огляд кожної тварини, під час якого можна виявити інші хвороби.

Окремо ветеринари проводитимуть роботу з господарями овець та кіз на предмет необхідності проведення реєстрації та ідентифікації тварин.

Одночасно буде проводитися роз’яснювальна,  просвітницька  робота серед мешканців населених пунктів про небезпеку  сказу всіх видів тварин, пташиного грипу, африканської чуми свиней, отруєння птиці.

Вернуться
Обратная связь

×