Update your browser to use the site

На Херсонщині будуються сучасні об’єкти тваринництва

03.02.2022

Впровадження високих технологій виробництва тваринницької продукції  завжди посідало значне місце в сільськогосподарській галузі Херсонської області.

На цьому наголошують у Департаменті розвитку сільського господарства та зрошення облдержадміністрації і повідомляють, що зараз в області триває будівництво і реконструкція тваринницьких приміщень.

Так, ПП АФ «Промінь», що в Генічеському районі, проводить переоснащення доїльної зали з використанням шведського обладнання DeLaval. Це дасть можливість збільшити виробництво молока корів на 1 тисячу тонн щороку, а також значно покращить його якість.

В області набуває розвитку й галузь молочного козівництва, налагоджується виробництво козиного молока та готової продукції з нього: м’які та тверді сири, бринза, йогурти.

Зокрема, ТОВ «Агробізнес» Каховського району будує тваринницьке приміщення для утримання 200 голів кіз альпійської породи, також біля козиної ферми споруджують велику сироварню, куди молоко надходитиме молокопроводом, що значно зменшить поточні витрати на виробництво та підвищить якість готової продукції.

Вернуться
Обратная связь

×