Update your browser to use the site

На Херсонщині понад 50% перевірених торговців ЗЗР порушують законодавство

12.10.2021

У Херсонській області з сільгоспвиробниками проведена ґрунтовна превентивна робота щодо безпечного поводження з пестицидами та агрохімікатами. Активна співпраця з аграріями, населенням, органами місцевого самоврядування в цьому напрямку продовжується.

Про це сьогодні під час ZOOM-наради в облдержадміністрації сказала начальник ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області Наталя Клим:

«Наразі Головне управління ініціює продовження роботи в комісіях щодо обстеження угідь Херсонщини на предмет виявлення порушень застосування родентицидів.
Особлива увага в подальших просвітницьких заходах буде й надалі приділена запобіганню обігу контрафактних засобів захисту рослин, а також наданню роз’яснень щодо правил застосування пестицидів і агрохімікатів».

За словами Наталі Клим, окрема увага сільгоспвиробників звертається на обов’язкове отримання допусків на право роботи з пестицидами та агрохімікатами та інші актуальні питання.

У Херсонській області проведено 64 позапланові перевірки підприємств, що торгують пестицидами та агрохімікатами. Перевірки проведені у сферах захисту рослин, дотримання санітарного законодавства, захисту прав споживачів. Порушення вимог законодавства виявлено у 38 випадках, видано 38 приписів щодо усунення порушень, у 9 випадках застосовані адміністративно-господарські санкції на суму 11,145 тис.грн, повідомляє Держпродспоживслужба.

 

Вернуться
Обратная связь

×