Update your browser to use the site

На Херсонщині у рамках ринку землі укладено понад 1,7 тисячі угод

09.11.2021

За даними Міністерства аграрної політики та продовольства України, станом на 5 листопада, в Україні в рамках ринку землі укладено понад 40,5 тисяч угод.

На Херсонщині зареєстровано 1711 правочинів стосовно 7 527 гектарів землі. За площею проданих ділянок наша область – на 5 місці в країні.

Одним із понад тисячі фермерів Херсонщини успішно скористався правом придбання земельної ділянки Сергій Сорокунський. Очолюване ним фермерське господарство вже протягом 10 років вирощує зернові та олійні культури, пише Перший Регіональний.

Старт ринку землі дав багато можливостей не тільки фермерам, але й громадянам, які мають у власності земельні ділянки. Тепер реалізується конституційне право громадян на вільне розпоряджання своєю власністю, створюються прозорі умови для ринку земельних ділянок сільськогосподарського призначення, розширюються інвестиційні можливості в аграрному секторі, – вважає Сергій Сорокунський і ділиться власним досвідом з купівлі землі. – Для укладання угоди треба звернутися до нотаріуса, який усе перевірить, посвідчить договір купівлі-продажу та зареєструє перехід прав. Після реєстрації права власності на землю видається витяг із Державного реєстру речових прав у паперовому або електронному вигляді“.

Нагадаємо, зараз купувати сільськогосподарську землю можуть тільки фізичні особи-громадяни України, але не більше 100 гектарів.

Вернуться
Обратная связь

×