Update your browser to use the site

На Херсонщині успішно достигла пізня капуста – погода посприяла

09.12.2021

Цьогорічна тепла осінь на Херсонщині дозволила достигти капусті, яка практично не мала на це шансів через те, що висадили її запізно.

Про це в коментарі AgroTimes розповів Вадим Дудка – керівник діагностичного центру захисту рослин «Агроаналіз», що в місті Каховка.

«Цього року саме завдяки осені, що дуже затягнулася (а вона за прогнозом не скінчиться і до 30 грудня), у нас успішно дозріли навіть ті капусти, які за своїми запізнілими термінами висадки взагалі не мали шансів дозріти», – сказав експерт.

За даними Херсонський обласного центру з гідрометеорології, середня температура повітря в області протягом календарної осені була 10,1-11,6° тепла, це – в межах кліматичної норми, але на 2,5-3,1º нижче температурних показників осені 2020 року.

Кількість опадів за календарну осінь на більшій частині території області  -51-76 мм (51-75% сезонної норми), на крайньому півдні Херсонщини випало 112 мм (115% сезонної норми). Опади проходили у вигляді мряки, невеликих та помірних дощів, в кінці листопада відмічались грози.

«Хоча календарна осінь і закінчилась, метеорологічна осінь буде тривати до переходу середньої добової температури повітря через 0º у бік зниження, який у Херсонській області, за середніми багаторічними датами, відмічається 9 грудня», – прогнозують метеорологи.

Вернуться
Обратная связь

×