Update your browser to use the site

На Херсонщині, в межах заповідника Асканія Нова заборонили використання небіологічних родентицидів

17.01.2022

5 січня голова Херсонської обласної державної адміністрації Геннадій Лагута підписав розпорядження про заборону застосування на території Херсонської області в межах 40-кілометрової зони Біосферного заповідника «Асканія-Нова» ім. Ф.Е. Фальц-Фейна родентицидів небіологічного походження (за винятком застосування в закритих приміщеннях).

Документ, який має на меті запобігти загибелі тварин і погіршення середовища їх існування, опубліковано на сайті ОДА. Відтак він набрав чинності, після державної реєстрації у Південному міжрегіональному управлінні Мінюсту.

Сільським, селищним, міським радам Херсонської області під час прийняття рішень щодо передачі у власність чи користування земель, що увійшли до визначеної 40-кілометрової зони, рекомендовано інформувати потенційних землекористувачів про встановлену цим розпорядженням заборону. Відповідну інформаційну роботу з власниками та користувачами таких сільгоспугідь має проводити й Департамент розвитку сільського господарства та зрошення Херсонської ОДА.

Фото – Суспільне Херсон

Вернуться
Обратная связь

×