Update your browser to use the site

На Херсонщині виробляють якісне молоко

11.01.2022

Протягом минулого року на Херсонщині активно впроваджувався пілотний проєкт «Програма контролю сирого молока», до якого залучалися  місцеві оператори ринку.

Програма спрямована на сприяння українським виробникам у посиленні позицій, зокрема і на ринках Європейського Союзу, а також на щабезпечення вітчизняного споживача більш якісними молочними продуктами.

В рамках проєкту розроблений програмний додаток «Молочний модуль» – для генерування та аналізу результатів лабораторних досліджень зразків сирого молока, які інтегруються до Головної інформаційної системи Держпродспоживслужби.

У 2021 році на ІТ-платформі «Молочний модуль» зареєстровано 6 місцевих  операторів ринку.

Нагадаємо, ТОВ «Торговий дом «Долинское» також долучилося до цього проєкту.

Протягом минулого року спеціалісти Херсонської регіональної  державної  лабораторії імені професора Л.С. Ценковського відібрали понад 20 зразків сирого молока і дослідили їх на  загальне  бактеріальне забруднення та  кількість соматичних клітин. Як показали результати,  перевищень граничних  значень за цими показниками не виявлено.

Також лабораторія іменеі Ценковського Держпродспоживслужби  уклала 4 договори з операторами ринку, які  займаються первинним виробництвом  та збором молока.

Робота в цьому напрямку триває, повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області.

 

Вернуться
Обратная связь

×